Szukasz pracy jako opiekunka za granicą? Zgłoś się do Angel Care 24! Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premie!

Miejsce pracy:
77704 Oberkirch (okol. Baden-Baden, Badenia-Wirtembergia)

Termin wyjazdu:
31.08.2016

Opis seniora:
Senior ma 80 lat, waży 80 kg przy wzroście 175 cm. Podopieczny choruje na białaczkę, w związku z czym ma obecnie chemioterapię. Ponadto cierpi na bóle pleców. Mężczyzna porusza się na wózku elektrycznym.

Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem. W wyposażeniu senior ma windę schodową.
Mężczyzna bardzo lubi rozmawiać z innymi ludźmi.
Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z telewizorem oraz dostępem do Internetu. Obligatoryjnie przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zakres obowiązków:
• wsparcie podczas wykonywania higienicznych czynności
• pomoc w rozbieraniu i ubieraniu
• pomoc w transferze na wózek
• towarzyszenie podopiecznemu podczas wizyt u lekarza
• przygotowywanie posiłków i prowadzenie domu (gotowanie, prasowanie, robienie zakupów oraz drobne prace w ogrodzie).

Wymagania:
- podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
- gotowość do wyjazdu na 2 m-ce.
- prawo jazdy.

Oferujemy:
- legalną i pewną pracę w Niemczech;
- ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie ORAZ PREMIĘ ZA PRAWO JAZDY / POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI / RODZINY;
- PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
- organizację wyjazdu oraz opłacenie kosztów podróży;
- opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
- możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- zadzwoń na nr +48 733 388 300 lub +48 52 388 67 65;
- wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!
Zdjęcie piewsze
Autor: daria | 2016-08-29 08:32:39
Email: daria.otlowska@angelcare24.eu
Telefon: +48 733 388 300
Lokalizacja: Dolnośląskie (Prusice)